Tmavé, matné a elegantní pohledové betony

Hydroprim - Resacryl (sametový  mat): odolný nátěr pro tmavé  matné odstíny vnějších zdí

Pro svou novou továrnu zvolili Vuye Flexible Packaging moderní fasádu z pohledového betonu. Pro zdůraznění moderního vzhledu budovy zvolili tmavý a matný vnější nátěr. Jde o vzhledově velice zajímavou, nikoliv však běžnou, volbu nátěru fasády. Volbou správného nátěru lze docílit atraktivního a současně trvanlivého vzhledu budovy.

Pro splnění tohoto specifického úkolu byl vybrán nátěrový systém Libert Paints o složení: základní nátěr Hydroprim a jako vrchní nátěr Resacryl (verze sametový mat). Hydroprim je rychleschnoucí pachuprostý univerzální vodou ředitelný primer, který povrch impregnuje, fixuje a izoluje. Jeho vynikající adheze na různých typech povrchů zaručuje dosažení kvalitního a trvanlivého výsledku.

Vrchní nátěr Resacryl (sametový mat) je charakterizován svou vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, dobrou elasticitou, nízkým stupněm absorpce vody a nízkým povrchovým napětím. Navíc jeho fungicidní a algicidní vlastnosti testovalo Belgické ministerstvo zdravotnictví a udělilo mu osvědčení číslo: 5007B.

Oba nátěry byly pro tento projekt pigmentovány najednou přímo při výrobě.  Správnou kombinací pečlivě vybraných akrylátových pryskyřic s vysoce kvalitními pigmenty bylo dosaženo vysoké stability lesku.

Komentáře

Odpovědět na komentář | FRAN s.r.o. - nátěrové systémy

Exceⅼlent weblog here! Also your website quite how to get taller in a week bit up fast!
What web host aree you the usage of? Can I am getting yօur
affiliate hyperlibk for your Һost? I want my site loaded up as գuiсkly
as youгs lol