Novinky

Velký výprodej skladových zásob

Vážení zákazníci

Právě probíhá velký výprodej skladových zásob, převážně samozákladujících polyuretanových nátěrů nejvyšší kvality - vynikající přídržnost na různých podkladech (zinek, hliník, ostatní barevné kovy, plasty, sklo, dřevo) .

  • Nejlepší řešení pro nátěry střech a klempířských prvků, oken a plotů.
  • Dlouhá životnost a stálost barevného odstínu.


Slevy až 30%, ceny již od 200 Kč/l.

Pro bližší informace o dostupném zboží a cenách nás neváhejte kontaktovat:

Akce potrvá do 30.8. 2013.

Tmavé, matné a elegantní pohledové betony

Hydroprim - Resacryl (sametový  mat): odolný nátěr pro tmavé  matné odstíny vnějších zdí

Pro svou novou továrnu zvolili Vuye Flexible Packaging moderní fasádu z pohledového betonu. Pro zdůraznění moderního vzhledu budovy zvolili tmavý a matný vnější nátěr. Jde o vzhledově velice zajímavou, nikoliv však běžnou, volbu nátěru fasády. Volbou správného nátěru lze docílit atraktivního a současně trvanlivého vzhledu budovy.

Střechy ve Finsku

Libert Paints dodávají Finsku teplo barev

Když pomyslíme na Finsko, okamžitě nás napadnou slova jako "zima" a "sníh". A během zimy tu dokáže být opravdu velice chladno. Pohled na absolutní minima prozradí, že v zimě může teplota poklesnout na -30 stupňů. Severní oblasti mají extrémy kolem -50 stupňů. V létě teploty vyšplhají k 21 stupňům, ale v noci opět poklesnou na pouhých 9.

Finsko má kontinentální klima se srážkami během všech měsíců v roce. Velká část Finska je více než polovinu každého roku pokryta sněhem. Na severu napadne první sníh během října a setrvá 7-8 měsíců. Únor a březen jsou typicky měsíce, kdy je země nejvíce zasněžená. V hlavním městě Helsinkách dosahuje průměrná sněhová pokrývka 32cm. Na venkově leží 60 až 90 cm sněhu!

Chladící věže v Rumunsku

Nátěrový systém Libert Paints byl vybrán pro chladící věže v Rumunsku. Železobetonová konstrukce vyžadovala nátěrový systém spolehlivě odolávající extrémní vlhkosti. Firma Libert Paints navrhla impregnaci jednosložkovým polyuretanovým univerzálním primerem Polysilco HS Universal zajištujícím dobrou přilnavost. Rychlé zasychání základního nátěru umožnilo vzápětí aplikovat vrchní nátěr Polyguard.

Westinghouse

Jaderné společnosti potřebují odpovídající nátěry

Jaderné společnosti jsou předmětem striktních zákonných podmínek. S 8500 zaměstnanci se Westinghouse celosvětově řadí k pionýrům jaderného sektoru: celosvětově 50% a v Americe dokonce 60% elektráren staví na jejich technologii. Westinghouse Europe má nyní nové servisní středisko pro údržbu a opravy čerpadel a motorů v Nivelles (Belgie). Z tohoto podniku budou nyní obsluhováni všichni západoevropští klienti.

Interierové a podlahové barvy firmy Libert Paints splnily po dlouhém a důkladném testování všechny náročné požadavky.

Solární panely

Optimální účinnost solárních panelů díky exkluzivnímu nátěrovému systému

Stále více lidí hledá alternativní zdroje energie. Solární energie se stala značně populární. Částečně proto abychom snížili vysoké náklady na výtápění, částečně proto, že si více uvědomujeme enviromentální dopady, často volíme isolované střechy nejlépe doplněné solárními panely.

Společnost Libert Paints byla požádaná o návrh systému na starší rovnou střechu tak, aby byla připravena pro následnou instalaci solárních panelů. Cílem bylo maximalizovat odrazivost střechy tak aby se docílilo optimální účinnosti solárních panelů a prodloužila se životnost střešní krytiny. Plusem je výrazné zvýšení tepelné izolace vnitřních prostor.

Podlahy ze kterých by se dalo jíst!

Čokoládovna ve Wieze je významným závodem mezinárodní skupiny Barry Callebaut a je světově největší čokoládovnou. V roce 1996 se Callebaut spojili s Cacao Barry a vytvořili mezinárodní skupinu Barry Callebaut. Společnost získala mezinárodní rozměr, avšak stálé zůstává věrna Belgické tradici. V roce 2005 ustanovili světový rekord produkcí 250 000 tun tekuté čokolády: unikátní počin v tomto odvětví! Popularita čokolády a čokoládových výrobků ve světě roste stále každým rokem. I v Belgii je čokoláda velmi žádaným výrobkem: každý Belgičan zkonzumuje v průměru 7 kg čokolády ročně. Jsou opravdu velikými spotřebiteli, např. Francouzi a Nizozemci spotřebují pouze 4,5 kg ročně.

Společnost Libert Paints byla požádána, aby navrhla nový ochranný nátěr podlah sestávajících se ze slzičkových plechů, po kterých ve dne v noci jezdí těžké stroje.

Spuštění nového webu!

Dnes, 27. května 2011 jsme pro Vás spustili zcela nové stránky FRAN. Naším cílem bylo vytvořit pohodlný a přehledný web, který by Vám usnadnil vyhledávání informací a potřebných dokumentů, komunikaci s naší firmou a v neposlední řadě také případné objednávky. Přibylo několik nových funkcí a na mnohých se ještě pracuje. Přejeme si, aby se Vám s naším webem dobře pracovalo. Budeme vděčni za vaše připomínky, kritiky nebo případně pochvaly.

Přehled novinek

  • zcela nový, přepracovaný design stránek
  • fulltextové vyhledávání v rámci celého webu
  • roletkové menu pro rychlý přístup ke stránkám produktů z kterékoliv stránky
  • přehledné členění prodávaných produktů do kategorií dle různých kritérií pro snadnější vyhledávání (vyzkoušejte nové vyhledávání v sekci Produkty)
  • podpora diskusí / dotazů / komentářů pro snadnější komunikaci se zákazníky (pomozte nám svými dotazy s budováním informačně bohatšího webu)
  • nástroj pro výpočet předpokládané spotřeby u většiny nátěrových hmot

Věříme, že se Vám bude s naším novým webem dobře pracovat a že si na všechny změny a novinky rychle zvyknete. Zároveň Vás prosíme, abyste nám dali vědět v případě, že narazíte na nějaký problém nebo chybu.

Pokud jste nenašli jakoukoliv informaci na našich webových stránkách, napište nám, nebo nás navštivte v nově otevřené kanceláři v Brně, rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Připomínky technického charakteru prosím posílejte na adresu: webmaster (zavináč) fran (tečka) cz.

Otevření nové kanceláře a skladu

kancelářDne 23. 5. 2011 jsme otevřeli novou kancelář a skladové prostory na Olomoucké ulici v Brně. Vedla nás k tomu snaha o zlepšení služeb našim zákazníkům, a to zejména zlepšenou dopravní dostupnost a možnost bezproblémového parkování. Věříme, že tuto změnu naši obchodní partneři uvítají, a že budou více než spokojeni s našimi službami.

Těšíme se na Vás na nové adrese:

Olomoucká 27
615 00, Brno (Czech Republic)
Tel. +420 545 216 620
Tel./fax +420 545 577 241
e-mail: fran@fran.cz

Vedoucí provozovny: Klára Fialová
mobil: +420 602 357 793

Otevírací doba:
po-pá 8.00-14.00 h.
jinak po telefonické domluvě
Polední přestávka: 12.00-12.30 h.